Chata Ryžovka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Karla Havlíčka Borovského 244, Ryžoviště 79356

Chata Ryžovka a M. A. S. H. TAL Bar - chalupa k pronájmu jako celek nebo po pokojích pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou bez starostí.


Chata Ryžovka se skládá z ubytovacího domu s jídelnou, rozlehlou zahradou, parkoviště a samostatnou stylovou hospodou. Ta je veřejnosti přístupná v letní sezoně od 15 hodin, mimo sezonu od 17ti. Ubytování poskytujeme v jednom dvoulůžkovém a třech čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 14 osob.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Chata Ryžovka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Chata

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Chata Ryžovka Pokoje

 Ubytování poskytujeme v jednom dvoulůžkovém a třech čtyřlůžkových pokojích, příjemně vybavených, ve velice klidném prostředí.


Koupelny jsou k dispozici dvě, zrekonstruované, jedna s vanou a jedna se dvěma sprchovými kouty. Toalety jsou také dvě.

Chata Ryžovka Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Chata Ryžovka Okolí

U objektu je dětské pískoviště, venkovní bazén, (ve výstavbě prolézačky a hřiště na volejbal, nohejbal a malou kopanou dokončení v první půli června 2019). Přibude také hřiště na adventure minigolf. K dispozici je zrekonstruovaná obecní tělocvična, posilovna, v létě antukové tenisové hřiště. Na okraji obce se nachází přírodní koupaliště.


V okolí 20 km je mnoho zajímavých turistických cílů, na každý den během týdenní dovolené pro vám máme připravený návrh na výlety, ať už na kole, autem nebo pěšky. Program je zpracovaný místním historikem a znalcem okolí, který i publikoval rozsáhlou knihu o Ryžovišti a jeho okolí.

Chata Ryžovka

Karla Havlíčka Borovského 244, Ryžoviště
Zobrazit celou mapu